تاریخ تحویل

هزینه حمل و ارسال تمامی سفارشات به صورت خودکار روی سفارش اعمال میگردد  . همچنین سفارشاتی که به صورت باربری ارسال میگردند هزینه باربری همراه سفارش اعمال میگردد. تمام سفارشات سایت  بصورت پست معمولی ارسال می‌گردد که مشتریان محترم در صورت درخواست ارسال با پست پیشتاز می توانند با پرداخت ما به تفاوت محصول خود را زودتر از زمان مورد نظر نیز دریافت کنند. محصولات با ابعاد بزرگتر از یک متر مربع توسط باربری ارسال می‌گردد.

مدت زمان دریافت کالاها از طریق پست و باربری:

  • پست معمولی (۴ الی ۷ روز اداری)
  • پست پیشتاز (۲ الی ۴ روز اداری)
  • ارسال از طریق باربری (حداقل ۳ الی ۷ روز)

پرداخت :

پرداخت ما در حال حاضر روش پرداخت زیر را می پذیریم پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب از طریق لینک بانک های معتبر

برای خرید، به سادگی مواردی را که می خواهید سفارش دهید، انتخاب کنید و آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس می توانید از طریق فرایند پرداخت و با استفاده از کارت بانکی یک پرداخت آنلاین مطمئن را انجام دهید. هنگامی که شما سفارش خود را با موفقیت انجام دادید، در صورت ثبت ایمیل در زمان ثبت سفارش یک تایید ایمیل به صورت خودکار دریافت خواهید کرد.

 

شما برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری ندارید، اما داشتن یک حساب کاربری شما را قادر می سازد اطلاعات شخصی خود را ذخیره و سفارشات قبلی را بررسی کنید. شما می توانید یک حساب کاربری را با انتخاب در هنگام قرار دادن یک سفارش ایجاد کنید.

 

سفارشات از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۲:۰۰ ظهر همان روز ارسال می شود. سفارشات پس از ۱۲:۰۰ ظهر به بعد در روز کاری بعد ارسال می شود. سفارشات روز جمعه نیز در اولین زمان اداری روز بعد هماهنگ و ارسال خواهد شد.